| Piriu_Anca_1973 a întrebat:

Buna seara, am o problema, acum 2 săptămâni am avut o viroza respiratorie, inainte de asta am facut un CT la sinusuri, am o rinita cronica și sinuzita maxilara, si o mica deviație de sept,probleme la mirosuri puternice,simt tot timpul nasul înfundat,... dupa acea viroza care am tratat-o cu antibiotic,au început durerile de frunte,nas și dantura,am mucus pe piept și în nas,nu iese decât dacă îl scuip, m-am umflat putin la fata...CE SA FAC?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, pemntru toate problemele dvs nu aveti decat o singur solutie: mergeti la medic!
Din pacate, pe acest forum nu avem medici, iar problemele dvs sunt mult prea serioase, ca noi sa ghicim sau sa ne dam cu parerea, fiindca va putem face rau, complicandu-va sanatatea.

Sanatate maxima!

| dullcat a răspuns:

Mergeti la medicul de familie pentru a rezolva problema de sanatate.Aici pe TPU nu exista medici(activi).

| UpSideDownSix a răspuns:

Câteva din simptome sunt similare cu cele de sinuzită (am și eu). Dar vă recomand să mergieți la un doctor. O persoană de pe internet poate doar să scrie pe baza descrierii dumneavoastră, dar, un doctor vă poate controla și să vadă chiesti despre dumneavostră care chiar nici dumneavoastră nu le știți.