| PowerKoko a întrebat:

Bună seara stau foarte mult pe Subway surf știți cum pot rezolva aceasta problema

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Daca iti afecteaza viata in rau Subway ai dreptate, trebuie sa faci ceva, nu stiu ce sa zic, spune la parinti sa te duca la un terapeut daca tu nu poti rezolva problema, deja esti dependent ca aia de pacanele.

Ca vad ca singur nu te poti opri, si inteleg, nu merge "nu mai juca", ca nu e asa simplu.

9 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu e problema ca stai mult pe Subway, daca-ti place aia e.
Daca nu-ti afecteaza scoala, socializare si altele, e ok.

| PowerKoko explică (pentru Mosotti):

Îmi afectează frate foarte mult

| PowerKoko explică (pentru Mosotti):

Va mulțumesc fraților ca ma susțineți eu joc mai mult când sunt stresat cand am frica ca nu știu ce se va întâmpla

| Mosotti a răspuns (pentru PowerKoko):

Daca e asa ca joci de frica si stres, atunci fa ceva sa rezolvi astea si dispare si jucatul in prostie.

| Mosotti a răspuns (pentru PowerKoko):

Daca iti afecteaza viata in rau Subway ai dreptate, trebuie sa faci ceva, nu stiu ce sa zic, spune la parinti sa te duca la un terapeut daca tu nu poti rezolva problema, deja esti dependent ca aia de pacanele.

Ca vad ca singur nu te poti opri, si inteleg, nu merge "nu mai juca", ca nu e asa simplu.

| ReddY25 a răspuns:

Încă mai există?

| xkhldhoudody a răspuns:

Buna!
Instaleaza ti aplicatia appblock, unde poti selecta sa blochezi jocul din a l accesa. Se gaseste pe app store si google play.

| Mosotti a răspuns (pentru xkhldhoudody):

Si ce il tine sa o deblocheze?!

| MihaiSurdu a răspuns:

O poti rezolva sa incepi a nu te mai juca acest joc pentru ca cred ca ai o dependenta laughing

| Mosotti a răspuns (pentru MihaiSurdu):

Sa nu mai joace stie si el, nu e asa simplu, deja are o dependenta si ar cam trebui adresata la psiholog daca nu poate renunta singur.