| PowerKoko a întrebat:

Buna seara, stau foarte mult pe subway surf. Vreau sa rezolv poate sa fie reacția unei pastile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce pastila crezi ca ti-ar da reactia asta?

| PowerKoko explică (pentru darrio2007):

Nu stiu

| darrio2007 a răspuns (pentru PowerKoko):

Nu stii ce pastila ai luat?

| PowerKoko explică (pentru darrio2007):

M-am referit ca nu știu ce pastila ar putea să-mi dea reacția asta. Nu ca nu știu ce pastila am luat

| darrio2007 a răspuns (pentru PowerKoko):

Sa inteleg ca nu ai luat nici o pastila dar totusi stai mult pe subway?

| PowerKoko explică (pentru darrio2007):

Ești greu de cap

| darrio2007 a răspuns (pentru PowerKoko):

Eu? Nu iau pastile. Cine e greu de cap in situatia asta?

| PowerKoko explică (pentru darrio2007):

Tu

| PowerKoko explică (pentru darrio2007):

Și dacă nu iei mai devreme sau mai târziu o sa iei.

| darrio2007 a răspuns (pentru PowerKoko):

La cum ai scris pe aici, e clar ca ai nevoie de anumite pastile.

| PowerKoko explică (pentru darrio2007):

Vb frumos cu mine bai

| Xox0 a răspuns:

Ce treaba are pastila cu jocul?

| PowerKoko explică (pentru Xox0):

Daca e anti depresive bine înțeles ca are

| Xox0 a răspuns (pentru PowerKoko):

Nu le lua inainte sa te joci