| Autoplex a întrebat:

Știți cumva doctori în București care se ocupa cu rinoplastia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Cred ca Dl. Dr. Ciomu
laughing

| Autoplex explică (pentru gabicoo):

Am vorbit cu dânsul are foarte multe recenzii pozitive și pacienți au avut o experiență deosebită. Deocamdată a spus că nu a scăpat de nervi și să mai aștept puțin.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt multi medici esteticieni, care iti pot face aceasta operatie. cauta la clinicile private si iti alegi ce medic doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr. Marin Voica

| Raizel a răspuns:

Vorba vine că la ăia cu nasul mare au bățul mic