| Alex937 a întrebat:

Bună seara TPU.
Din greșeală am băut o doză de bere expirată de 1 an jumătate și am simptome mici dureri de cap
Se poate întâmpla ceva rău?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Faci o diaree!

| ReddY25 a răspuns:

Dai la rațe

| blackann a răspuns:

S-ar putea sa-ti cada o ureche si sa-ti mai creasca un buric.
Ai grija!

| antimasonerie a răspuns:

Nu are ce sa ți se întâmple grav o sa îți treacă, mai rău era daca era mâncare că puteai face stafilococ auriu sau intoxicație alimentară. Te și gândești la acest lucru și de aia problema persista, abateți gândul că ți s-ar putea întâmpla ceva rău.

| ImNotBianca a răspuns:

Buna seara, Alez937! Te transformi in Shrek! Nu te panica, este total normal!