| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! EsTE ADEVARAT CA PASTA de dinti este buna pentru cosuri? Asa am auzit
FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Afãrinツ a răspuns:

E buna pentru dantura si te ajuta mult daca ai un herpes. Nimic altceva. O sa iti arda pielea, dupa cum a spus si Lothar.
Daca ai probleme cu cosurile iti recomand o crema. O poti lua de la farmacie. Nu mai stiu pretul. Dar stiu ca se aplica exact ca o crema obisnuita si daca dai pe toata fata nu e nici o problema. E o crema mai grasa si te poti da cu ea fara probleme. Inainte sa mergi la scoala, pe afara, pentru ca nu lasa urme. Nu iti usuca pielea. Eu sunt multumita de ea. Se numeste Brevoxyl.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e buna, e buna doar pentru dantura.

| sappy a răspuns:

Vorba cretina de pe vremea lui ceusescu se spunea ca merge pentru herpes!

| Lothar a răspuns:

Pasta de dinti iti arde pielea, eu nu mi as da cu ea pe fata