| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca pasta de dinti mai mentolata si lamaia sunt bune pentru cosuri... este adevarat?

Fundaa love struck love struck :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lamaia irita tenul, nu incerca happy.
Iar cu pasta de dinti nu rezolvi nimic decat te alegi cu o senzatie neplacuta.
Mai bine iti iei o crema speciala ca sa scapi de cosuri usor happy. Eu folosesc Ivatherm Akne-Syt ( 40-50 lei ) si nici nu imi raman semne happy.

3 răspunsuri:
| DhEnNu a răspuns:

Crezi asta? Si presupui ca o sa te dai pe fata cu pasta de dintirolling on the floor). Glumesti, nu? Cum sa fie buna? Esti nebuna? oh go on
Nu ai cum love struck. Ai sa regreti. Merci la un medic specialist si intraba rolling on the floor.
Bafta.

| Andreea2239 a răspuns:

Da...este adevarat.eu am incercat si a functionat!:X

| Ingeras_Rocsy_1996 a răspuns:

Posibil,nu am incercat, daca ai multe cosuri pe fata incearca"BITER SUEDEZ" eu dala fol