| MirceaBgn a întrebat:

Buna seara TPU.

Shakeurile nutritive pentru sala de forta sunt daunatoare? Adica dauneaza organismului sau nu?
Ca am auzit ca nu sunt la fel ca proteinele(proteinele daunund corpului)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dauneaza.

1 răspuns:
| razvanyoung a răspuns:

Cel mai bine e sa te faci natural chiar daca dureaza ceva mai mult este cel mai recomandat proteinele si celelalte suplimente nu sunt necesare daca ai o alimentatie cat de cat corecta. Cu rabdarea se fac multe, stii cum e lucrurile facute la graba nu rezista mult laughing