| RyGoLeTa a întrebat:

Buna seara TPU! Sunt neajutorata,de azi cand am venit de la scoala am simtit o durere in buric dar inauntru, eu am mai avut aceasta durere mai demult dar am ignorat, si acum dupa ce am fost la toaleta de abia am putut sa ma ridic si am mers cocosata pentru ca daca intindeam burta muream de durere.Si acum am aceea durere. Spune-ti ce sa fac? Ati avut o astfel de durere? De la ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mikutza22 a răspuns:

Ar fi bine sa pleci la o consultatie la medik pentruka poate fi o maladie a intestinului sau ceva de genul e o problema singurul meu sfat e sa nu astepti cu asa ceva si chiar cu prima okazie sa pleci la medik

3 răspunsuri:
| RyGoLeTa explică:

Multumesc foarte multe pentru ambele raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte posibil sa fie vorba de apendice; o vizita la medic nu ar strica happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa debuteaza apendicita