| 2d3c4e a întrebat:

Buna seara, va rog sa cititi povestea fiului meu care a decedat in spitalul Bagdasar Arseni din cauza neglijentei medicilor. http://lincadorina.blogspot.com/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Mie-mi spui? Nu exista pe lumea asta mizerie mai mare de spital ca Bagdasar Arsenie. Cred ca se rasuceste saracu in mormant stiind ca-i poarta numele...

evenso
| evenso a răspuns:

rose