| YouandI a întrebat:

Bună, simt în permanență o stare de foame, ( mănânc 3 mese fixe pe zi ), cum pot sa reduc acest lucru? Am 59 de kg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Kayn221 a răspuns:

Se poate datora lipsei de calciu. simti in permanenta nevoia de acel calciu. cred ca niste suplimente dizolvabile in apa te ajuta intr-o saptamana. doua

| YouandI explică (pentru Kayn221):

Tocmai ce am terminat acum 2 săptămâni o cutie de gluconat de calciu ( am luat în fiecare zi / 1 flacon ).