| createdin1987 a întrebat:

Simt un disconfort mic partea dreapta-spate mult mai jos, sub coaste langa talie.Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poti avea o infectie la unul din rinichi, asta daca urina miroase foarte rau fara motiv, adica nu iei pastile sau ceva si daca simti ca o greutate acolo pe rinichi...
cel mai bine cunsulti un medic

| doctorandus a răspuns:

Poate ai stat aiurea pe scaun. Dacă nu scapi de el, mergi la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil vreun Venom

| Nume6 a răspuns:

O piatră la rinichi cel mai probabil, de asemenea și constipaţia dă asemenea simptom.

| Rihhana1 a răspuns:

Rinichii sau un simplu junghi, ar fi bine daca ai putea ajunge la un doctor sa vada exact ce este acolo, in cazul in care durerile persista.