| Rica_Daniela_1978 a întrebat:

Bună seara.Numele meu este RICA Daniela, de o lună fac tratament pentru spate și încă nu mă simt bine.Am dureri in partea dreapta spate sub coaste care deviază spre fata și furnicături incontinuu de abia suport o bluza. Poate fi altceva?

1 răspuns:
| Teo29 a răspuns:

In opinia mea, fa-ti sumar urina si urocultura la un laborator care le lucreaza bine ( Gen Sante ) sa vezi daca nu e o problema renala, si un echograf renal si in zona pelvina, ca durerea poate fi de la rinichi si sa tratezi spatele fara vreo problema a spatelui.

Scrie-mi si in privat dupa ce faci ce am zis mai sus, iar daca ai ceva renal mergi la nefrolog sau medic de familie pentru consult si tratament.

Daca e spatele, iti zic ulterior o crema de elita cu care scapi de spate...