| doareusitpu a întrebat:

spuneti-mi si mie un deodorant, oricare ar fi starea lui de agregare sa fi unul bun sa nu lase pete. tinand cont ca sunt mai tot timpul in camasa happy
funda big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Rexona nu lasa pete, dar nu este foarte eficient. Incearca un deodorant de barbati, gen Mennen Speed Stick, care e mai concentrat si prin urmare mai eficient. Daca e transparent nu lasa urme. Succes!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nivea

| Lariiiiiiii a răspuns:

Rexona.

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Nu lasa pete, deodorant Rexona

| LiviuStefan a răspuns:

Nivea.

| Claudia_Voiasciuc_1999 a răspuns:

Dove sau Nivea. Iti garantez ca nu pateaza si miros foarte frumos

| Bratosin_Sabina_1997 a răspuns:

Garnier anti-white marks