| izzzy90 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cel mai mic pret al unui aparat dentar!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sirena_Mica_1976 a răspuns:

Buna. Eu Sunt adm. TPU (admin site toti pentru unul) Eu ma ocup cu aceste chestii, m-am interesat si am gasit 15 lei un aparat dentar, nu am voie sa dau linkul, scuze. La Revedere. Funda?

| anne3798 a răspuns:

15 lei? E imposibil, preturile cred ca incep de la 200 de lei si cresc cresc