| IrisMisaki21 a întrebat:

happy Stie careva cat ar costa cateva sedinte de recuperare, de chineto-terapie la o clinica privata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| allefullbuster99 a răspuns:

Buna, eu fac recuperare din luna iunie la o clinica sportiva din Bucuresti, iar pretul este de 100 de lei pe sedinta, dar crede-ma merita toti banii. Cand am ajuns acolo nici nu puteam sa merg, iar acum nu mai am nimic. Daca vrei mai multe detalii astept sa imi dai mesaj!