| SSis a întrebat:

Buna stie careva cum asi putea sa scap de cearcane si de cosurihappy? imi apar rarut dar ma enerveazalaughing si inca cevahappy doresc sa ma apuc de sala am 15 ani cam in cat timp ma dezvolthappy is slabut de fire. de asta si vreau sa ma duc:p sa ma >dezvolt:" astept un raspuns mersihappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Eu am folosit biter suedez si mi-au trecut toate cosurile incearca si uhtongue

| 123456 a răspuns:

Se pun alternativ, comprese reci si calde. Se incepe cu compresele calde si se termina cu cele reci
Se aplica pe pleoape felii de cartofi cruzi.
pentru cosuri du-te la farmacie si ia-ti zinerit e pentru cosuri
si cu sala poti sa te duci oricand te dezvolti repede mai ales daca iei si proteine :d bafta