| kreatzak a întrebat:

Imi tot apar cosuri cum scap de ele? nu mari. mici dar ma enerveaza.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o crema care se gaseste la farmacie si anume Ivatherm Akne-Syt. Crema este pentru acnee severa deci are o actiune rapida. Costa intre 40-50 lei.
Si sa iti zic o mica ( pe drecu') povestioara.
Eu aveam ditamai cosul in piele care nu mi-a trecut cu nici un leac babesc ( il aveam de 3 zile ). De stors nu puteam sa il stors, deci nu ii puteam face nimic. Bineinteles ca el se razbuna pe mine si ma durea in ultimul hal frustrated. Si am primit la o revista monstra cu crema. Eu m-am dat in prima seara si de dimineata mi se formase coaja si tot asa ana in a 3 a zi cand coaja a trecut. Eu m-am dat doar o data pe zi, trebuia de doua ori pe zi. Mdea, poate avea un super efect si imi treaca intr-o zi thinking, cine stie. Ideea e ca aceasta crema are un efect foarte rapid, si eu iti recomand dupa ce scapi de cosuri sa o mai folosesti 1-2 zile ca sa nu ramai cu semn, sa se duca semnu de tot.

4 răspunsuri:
| Liviu_2019 a răspuns:

Incearca creme precum Retin A, Brevoxyl, Isotrexin sau Skinoren Gel. Nu sunt scumpe si sunt cele mai bune. Una din ele e suficient depinde de cat de grava e acneea. Si posibil sa trebuiasca sa inghiti si ceva pastile vitamina a, e sau antibiotice unidox, doxicilina si ma rog mai sunt si altele. Dar cel mai bine du-te la un dermatolog o sa iti dea un tratament personalizat. Bafta

| luluta a răspuns:

Crema Beta 21! Nu le sparge date cu crema si iti vor trece!

| Sakira200 a răspuns:

Aplica pe ele fond de ten, si o sa dispara si nici nu o sa mai apara, o sati lese o pile ft neteda si curata.

| DragonRO a răspuns:

Faci 2 trei partide de sex si iti trec.