| xdodoek a întrebat:

Buna happy stie cineva adrese/numere de telefon ale centrelor de colectare a plantelor medicinale din Cluj? (flori de soc, flori de salcam, cimbrisor, galbenele, menta salbatica, paducel - culese proaspete)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Incearca astea:
OM VEGA SRL
Cluj Napoca-str. vlahuta alexandru nr. 15 telefon:0264/375077, 0740/954843
FLORASAN EXIM SRL
cluj napoca-str Bucium nr. 5, ap 36, telefon:0264/562803

| iuliana21 a răspuns:

In dej stiu ca este dar in cj nu stiu