| anonim_4396 a întrebat:

Buna,stie cineva daca este buna dieta DUKAN, daca da rezultate si daca nu cer prea mult sa-mi explice cineva cum se procedeaza,ce trebuie sa mananc, cate zile etc....?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lupinne a răspuns:

A tinut maica-mea dieta dukan si a slabit vreo 10kg sa zic, doar ca nu mai tin minte in cat timp. Nu stiu ce sa-ti spun despre cat de sanatoasa este (mie nu mi se pare o idee foarte buna din punct de vedere al sanatatii, dar da rezultate). Gasesti tot ce vrei sa stii despre cum se tine dieta aici http://dietadukan.ro/regimul/etapa-1-atac

5 răspunsuri:
| MrSoapte a răspuns:

Dupa ce termini dieta si, vei incepe sa mananci normal, o sa constati ca in scurt timp te vei transforma, iar, in miss Peggy! De ce femeile prefera, dieta...in locul sportului? Fetelor, vreti sa aratati bine... faceti zumba, aerobic, tae bo, etc! Evident, fara shaorma cu de toate, fara iute! Pam pam!

| DiiiaDy a răspuns (pentru MrSoapte):

laughing) este o dieta sanatoasa care poate fi considerata un stil de viata parerea mea, evident ca trebuie facut si sport dar trebuie si o alimentatie buna :*

| MrSoapte a răspuns (pentru DiiiaDy):

Pune mana si fa miscare...lasa dietele care le inveteaza toti "specialistii"!

| passyon22 a răspuns:

Dieta mea e cea mai buna, stii tu care:dlaughing