| oBuburuză a întrebat:

Hi. Dieta Dukan; in ca`m cate zile/saptamani/luni poti slabi cu aceasta dieta?. Si vreau sa-mi zice-ti ce trebuie sa mananc, cand, cum... e.t.c. fiindca de pe net nu inteleg nimic!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa dietele!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| snzpaul a răspuns:

Această dieta trebuie respectată după un anumit program care ți-l impune dieta.
Programul îl poți creea pe site-ul lor official (http://dietadukan.ro/).
Exista 4 etape de parcurs, aproximativ 3 luni.
Atac - Croaziera - Consolidare - Finisare
Mai multe detalii le vezi acolo.
Mama a slăbit 10 kile în 2 luni cu ajutorul acestei diete.
Să mânânci, ai acolo toate dietele necesare pentru stadiul în care esti, impus de Dukan.