| AndreeaMoldoveanu a întrebat:

Stiti cumva vreun medicament sau ceva, pentru memorie? Spuneti-mi va rog si de unde il pot lua si cat costa...Multumesc si funda, pentru raspunsul cel mai bun!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Lecitina si vitamine grupa B care stimuleaza neuronii.
Sanatate!

| Ramo137 a răspuns:

Du-te la psihiatru, nu la psiholog, acolo o sa-ti dea pastile de tinut minte, bafta

| Monnaa a răspuns:

Da.Poti lua Ginkgo Biloba, Se gaseste la farmacie si costa in jur de 14-15 lei. Funda?big grin

| Jianu_Andreea_1994 a răspuns:

Memo plus, il gasesti la farmacie si costa in jur de 50 de lei. Este eficient pentru concetrare si retinere, insa trebuie sa citesti prospectul inainte de utilizare, pentru ca nu ai voie sa il iei seara ci iti recomanda ei cand. Sper ca te-am ajutat.