| lays a întrebat:

Stiti vreun psiholog bun in Bucuresti? Si cel mai important, cam cat costa o sedinta? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Dr. Cristian Andrei. Tariful nu cunosc!

| Goofy77 a răspuns:

Pentru tine www.iru.ro si ai o echipa extraordinara de psihologi

| Slavic a răspuns:

Nu stiu nici un pisiholog, dar mama mi-a zis 100 lei 1 ora.

| mikilaina a răspuns:

Intra pe www.topexperti.ro - platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Aici ei gasi peste 25 de psihologi cu care poti discuta pe chat sau intrebari private. Recomandarea acestora vine din partea celorlalti pacienti care au apelat la serviciile psihologului cu care doresti sa vorbesti. Incearca, testeaza, sper sa gasesti ajutorul de care ai nevoie. Numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristian Andrei nu e nici pe departe un psiholog bun. E un tip care stie sa faca bani.Atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.jenichiriac.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti lua legatura cu D-na psiholog la tel. 0729030727. E foarte buna si cel mai important, te intelege si in problema cu banii.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai ai nevoie de psiholog iti pot recomanda eu pe cineva. pe mine m-a ajutat foarte mult. nu e nici scumpa (ma costa 50 lei sedinta, dar acum nu mai stiu cat e) si are un suflet extraordinar. iti las id-ul meu dc vrei sa-ti mai dau informatii despre ea: ispirescumirela@yahoo.com

Răspuns utilizator avertizat
| despresuflet a răspuns:

Poti gasi multi psihologi buni aici, organizati pe sectoare:

http://www.despresuflet.ro/cabinete-psihologice/bucuresti/

Pretul mediu este de 80 lei, insa poate varia in functie de locatie / psiholog etc.

La fel de importanta este si locatia unde vei merge la psiholog (sa fie aproape de casa ta, serviciu etc.).

| dany790 a răspuns:

Psiholog Alina Blagoi, in Sectorul 6, este foarte calda si se implica foarte mult in problemele celor pe care ii consiliaza. Sedinta nu se limiteaza la o ora si pretul este de 80 lei.