| Melinda_8816 a întrebat:

cat poate costa o sedinta la un psiholog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai bani de aruncat?! Daca vrei scrie-mi m.p. si te ajut! - de aia suntem aici!

| victoriapapi a răspuns:

100 de Ron din cate stiu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30-40-50 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

25 lei

| BlueLine a răspuns:

Poate fi de la 50 lei 100 lei sedinta depinde tongue

| i0ana a răspuns:

Depinde de psiholog, dar pot totusi sa-ti ofer cateva informatii care poate o sa te ajute. In mod normal prima sedinta e gratuita, mai apoi urmatoarele avand loc o data sau de doua ori pe saptamana, in cazuri mai grave chiar mai des sau la nevoie. Costul aprox al unei sedinte este undeva in jur de 50 ron, oricum de obicei suma nu trebuie sa o achiti dupa fiecare sedinta, ci stabiliti in comun in asa fel incat sa fie ok happy