| Joanne a întrebat:

Buna!
Sufera cineva de aici de tulburare distimica sau ciclotimica?
Daca da, as vrea sa stiu cum se manifesta la voi.
Nu vreau informatii cu privire la aceasta boala in general, ci simtome si pareri personale.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Robert_4492 a răspuns:

Buna...am o colega de clasa si sufera de aceasta boala.Ii este frica, are mari emotii, si se innerveaza foarte repede! a fost la psihiatru si ia prescris un tratament cu:Calmepan, cipralex. ai grij de tine! funda?