| AncaPop a întrebat:

Sunt Anca si am 12 ani.Eu trebuie sa imi fac parca.cauterizare nazala sau ceva de genu.Imi este foarte frica.Si vreau sa-mi raspunda cineva la urmatoarele intrebari. cei care a facut cauterizare nazala sau stie despre acest lucru.Cat timp dureaza?, Ce iti face la cauterizare? si daca doare? Vreau sa raspundeti repede.va rog lamuritima si pe mine. cei care spun adevarul primesc fundita. urgent! Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai epistaxis, da?
Nu doare, mergi liniştită.
Citeşte aici: http://www.sfatulmedicului.ro/......nazala_484
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Christina a răspuns:

Si eu am fost la medic pentru cauterizare, nu doare! Du-te linistita :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu stiu ce e aia thinking si nici nu stiu daca am? :S:S:S