| Carmen33rebecca a întrebat:

Bună! Sunt buni biscuiții hipp organic babby's biscuit pentru bebeluși? Scrie că conține gluten* totul bio și organic. bebelușa are 5 luni jumate, mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Pai cam toate au gluten, painea, pastele etc...Tu in tot timpul sarcinii ai consumat gluten si automat si copilasul tau s-a hranit din ceea ce ai mancat / baut tu.

Sa iti cumperi carti despre sanatate, cresterea bebelusului sau sa urmaresti videoclipuri...Sau sa intrebi medicul de familie.

| norisorulpufos a răspuns:

Banana e mai buna.