| adina2003 a întrebat:

sunt insarcinata in luna a 4 a si nu prea stiu ce sa mai mananc prentru a nu ma ingrasa foarte tare. La prima sarcina m-am ingrasat foarte tare si am reajuns cu greu la greutatea initiala!
Va rog dati-mi niste sfaturi cam ce sa mananc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna seara!
Poate te ajuta sfaturile de aici,
http://www.sfatulmedicului.ro/......cinii_1093
Te pup!

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Mananci ce poftesti pentru a avea un copil sanatos, fizicul e partea doua si te poti ocupa de el dupa nastere, daca nu esti o fire pofticioasa poti incerca o alimentatie bazata mai mult pe lactate, fructe si multa miscare[plimbari in general]