| AnaMar10 a întrebat:

Ma simt f aiurea. De 2 luni imi vine sa mananc mai mult si m-am ingrasat. Am avut menstruatie pana luna asta cand surpriza,încă intarzie. Testul de sarcina mi-a ieșit negativ, dar am auzit multe cazuri ca se intampla sa ai sarcina ascunsa. Voi ce spuneți? Nu știu ce sa fac, iar tipul a dispărut, nu pot discuta nici cu el.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile, de la ultima partida sexuala!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu ai zis nimic de ultimul contact sexual. Strict pe baza descrierii tale... nu prea putem sa tragem concluzii. Doar ca iti place sa mananci tongue

Cum a disparut? Pai nu ai avut si tu grija cu cine te culci?

| Teo29 a răspuns:

Daca ati facut-o neprotejat, exista riscul de sarcina mereu...
Mai mare grija pe viitor

| KR0NSTADT a răspuns:

Fă o analiză a sângelui. Vei afla răspunsul corect.