| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Sunt putin speriata deoarece aveam un punct de grasime in jurul ochiului, pe pleoapa, foarte aproape de coltul intern si cand mi-am frecat ochiul l-am rupt… credeti ca este grav? Poate recidiva? Daca stiti sau ati patit, va rog sa-mi spuneti, multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Discuta cu medicul de familie macar. Posibil sa se infecteze, altceva mai rau nu cred ca se poate momentan. Da cu niste rivanol sau betadina si stai relax.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~aveam un punct de grasime in jurul ochiului.l-am rupt. credeti ca este grav? ~

un set de analize COMPLETE iți oferă răspunsul nu noi din online

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu.2. Da.