| Paulystar a întrebat:

Știți dacă Penny-Board dăunează la coloana vertebrală? Adică mama nu îmi ia pentru ca am niște mici probleme cu spatele, si spune ca atunci cind te dai cu Penny-Board, la tine doar un picior funcționează, si stai pe o parte doar cind te dai. E adevărat? Chiar dăunează? Eu nu cred.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnonimusIsTheBest a răspuns:

Nu dauneaza cu nimic sanatatii... Poate doar daca te dai foarte mult dar in principiu nu te afecteaza cu nimic.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca iei o cazatura normal ca te afecteaza. Chiar sa fii sanatos.