| erikK307 a întrebat:

Bună! Știe cineva câte calorii are un hot dog-ul de la Profi? Fara sos, doar pâinea si crenvurștiul. Nu găsesc niciunde informația pe internet.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce mai conteaza oricum toata mincarea este otrava plina de E uri si de chimicale, nimic nu este sanatos orice ai minca nici macar pîinea sau apa nu sunt sanatoase.

| antrenorul74 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cine te-a întrebat? m

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu e de calorii cit de faptul ca e un aliment de-a dreptul infect.

| Frank51 a răspuns:

Aproximativ 200kcal.

| Paulvasile10 a răspuns:

Ar trebui sa aiba informatia asta la profi, stiu ca e un fel de dosar care contine toate ingredientele, alergeni etc.
Si oricum, depinde din ce e facut crenvurstiul si painea. In orice caz, are peste 150kcal cred.

| KumaSMV a răspuns:

Cabanos 80-100g = 310-370kcal
La crenvurști depinde daca este de porc sau pui și variază între 220kcal și 380kcal 100g
Pâinea 40-50g=80-100kcal
Extra cu sos 450-500 kcal