| SimonaGP a întrebat:

Știți o modalitate de a slabi câteva kilograme într-un mod cât de cât mai rapid? Pastile sau altceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este de fapt o inactiune. Sa nu mananci. Nu la fel de multe kcal ca inainte, vei slabi, chiar rapid la inceput.

| Sn4k3 a răspuns:

Deficit caloric, sport si te mai poti uita pe la suplimente :
https://www.4fit.ro/......milor.html

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Si apoi o ingrasare spectaculoasa, dietele astea prostesti nu functioneaza

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Ce vrei sa zici? Doar prin deficit caloric slabesti. Ca sa nu te ingrasi la loc trebuie sa nu fii in surplus caloric, trebuie ca doi ani sa te mentii la greutatea pe care o vrei pentru a se obisnui si corpul cu ea.
Daca ea a zis ca vrea pastile, e clar ca alege calea usoara, deci nu vrea sa faca sport, daca nu vrea sport, atunci e logic sa ii recomand deficitul caloric realizat prin alimentatie, dar ca sa nu o complic cu o gramada de termeni, i-am spus simplu sa manance mai putin decat inainte.

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Nu,spun ca dupa slabire astia manca la fel si se ingrasa

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Asta e problema lor laughing
Si eu mai fac asta, dar slabesc doar pentru vara, deci nu ma deranjeaza daca pun la loc 2-3-4 kg.