| alina22alina a întrebat:

A folosit cineva Tantum Rosa? Stiti cumva daca pliculetul il dizolv dupa ce am oprit focul la apa fiarta atunci imediat si dupa astept sa se raceasca sau il torn dupa ce apa s-a mai racit si il torn in ibric(amestec si la final in irigator nu?) dar nu stiu cand sa-l torn.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Gasesti informatii la acest link in josul paginii la paragraful Administrare : https://www.pcfarm.ro/produs/2463/Tantum-Rosa,-plicuri