| Eliza001 a întrebat:

"Buna TPU. A mai patit cineva sa ii vina menstruatia mai devreme cu o saptamana? de 2 zile am mici pete rosii de sange. Menstruatia trebuia sa vina saptamana care vine. Contact sexual nu am mai avut de 2 luni si ciclul a venit in ambele luni. Ce poate fi? Multumesc" la problema anterioara am inteles ca e de la o raceala sau o dereglare a hormonilor, intrebarea de acum este:
Luna asta imi mai vine, si daca nu vine este normal sau? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un ciclul regulat? Daca nu. nu ai de ce sa te ingrijorezi se mai intampla tuturor sa ne vina mai devreme sau mai tarziu, iti poate veni si cu doua saptamani ininte poate sa-ti intarzie si cu lunile.Acum depinde de corpul fiecaruia, nu cred ca ai de ce sa te ingrijorezi

Bafta