| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 saptamani si ceva am avut o interventie de circumcizie. Dupa operatie mi-a aparut un mic hematom undeva in zona unde s-a facut taietura. Mentionez ca e putin dureros doar la atingere. Dupa 3 zile am fost la control la medic si mi-a spus ca este in resorbtie. Dar nici pana acum nu s-a resorbit. Stie cineva cat dureaza aproximativ sa treaca astfel de lucruri? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stie nimeni, fiecare organism este diferit, vindecarea nu depinde de medic, ci de corpul tau, dar de ce ti ai facut operatie de circumcizie? Era necesară această operatie?

| AndreeaAndreea21 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da, era necesara, nu puteam decalota