| MeowWow a întrebat:

TPU.
Acum 3-4 zile mi-au aparut niste bubite rozalii pe piept, ca niste cosulete fara cap, care insa nu ma mananca.In ultimele doua zile s-au extins cateva si pe torace, brate si putin pe picioare.
Nu am niciun alt simptom ca tuse, stranut, nas infundat sau febra.
Pun intrebarea asta aici pentru ca doctorita mea de familie este in concediu pana luni si as vrea o idee despre ce ar putea fi. straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Probabil ți-au apărut de la căldură.
Dacă te îngrijorează, eu zic să mergi să consulți un medic să-ți dea tratament.
Te pup!

| kzd a răspuns:

Consulta medicul, o sa iti dea un tratament.

| catalin112 a răspuns:

Ori ai varsat de vant ori este o mica iritaite la ceva anume...

| soricik14 a răspuns:

Ori ai o mica iritatie, eu patesc la fel sau de la caldura. Nu-ti face griji, o sa-ti treaca. Te sfatuiesc sa porti tricouri de bumbac, alte materiale pot agrava iritatia. happy