| Ioana_Larisa_1994 a întrebat:

acum 3 zile am racit dar acum 2 zile a început să mă doară gâtul foarte tare. Am luat pastile pentru gât, miere cu propolis, ceai si nu imi trece. Azi dimineata m-am trezit cu o durere foarte mare de gât iar dupa cateva ore nu am mai avut aproape nici o durere de gât iar de o oră a început să mă doară foarte rau, nu pot sa imi înghit nici saliva. Ce pot sa fac? Va rog fara comentarii urâte sau sa ma duc la medic ( medicamentel pentru gât le- am mai folosit in trecut si a trecut.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| xAndreas11 a răspuns:

Sirop de pin