| NoemiLorena a întrebat:

Buna,TPU! Acum cateva luni,prin iulie,eram la tara. Un baiat de acolo a inceput sa alerge spre mine si am ridicat piciorul ca sa se loveasca de el. M-a durut rau in momentul ala,iar in urmatoarea zi nu puteam sa calc pe el deloc. Apoi mi-am revenit incet-incet. Pe el nu il mai doare deloc,dar pe mine inca ma doare foarte rau daca ma lovesc acolo, cat de putin. Stiti cumva ce as putea face sa nu ma mai doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Este cazul sa scapi de viermii intestinali; te-a mancat in profundor si ai facut o gluma proasta, iar acum nu te poate auta scarpinatul. Mergi si fa-ti o radografie, iar medicul ortoped iti poate da cele mai bune sfaturi