| Tavi125 a întrebat:

Vara asta m-am lovit la picior, am vrut sa dau in minge si am dat din greseala cu toata forta cu siretul in spatele unui prieten.
Stiu ca suna ciudat, dar in momentul ala am simtit practic ca mi-a sarit piciorul, nu prea mai puteam să calc, si timp de 1-2-3 saptamani, nu stiu exact nu am mai putut sa merg normal.
Atunci, doar daca dadeam foarte incet pase cu mingea ma durea foarte tare.
Dupa putin timp cam 2 saptamani mi-a trecut.
Anul asta scolar, acum 1-2 luni sa zic a inceput sa ma doara tot in zona aia, acolo la siret, la acel os,la piciorul drept,si in partea stanga, la fel am stat putin si mi-a trecut, dar cateodata nu mai puteam de durere.
Ieri, a inceput iar sa ma doara in acea zona, si acum calc fortat, nu prea pot.
Credeti ca este timpul sa fac o radiografie, ma gandesc ca de 3 ori, in aceeasi zona este ceva.
Scuzati-ma pentru romanul pe care l-am scris, dar astept un raspuns, Funda.

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Eu ma chinui de aproape 2 ani cu o durere pe care o ascund de toti, cu o durere care ma face sa nu ma mai pot misca si culmea e din ce in ce mai rau.Asa ca sfatul meu este sa te duci la un medic bun.Sa nu te duci la unul mai prost pregatit (ca sa nu zic prost)entru ca ai sa suferi si o sa-ti rada in fata ca nu stie ce ai (mda asa a ras la mine in timp ce eu nu puteam misca...)El va sti mai bine ce trebuie sa faci.
Bafta!

| Tavi125 explică (pentru zurick):

Deci pot avea ceva chiar dacă nu e umflat? Adică e cazul de ex. sa fie băgat in ghips?

| zurick a răspuns (pentru Tavi125):

Eu n-am nici o umflătură și totuși corpul meu e o cușcă.Nu cred că este nevoie de un ghips, dar ceva ai dacă nu te lasă în pace durerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca da in cazul acesta cere ajutorul unui medic.Pana la urma nu este sfarsitul lumii...