| Yahira a întrebat:

Am 12/13 ani si vreau sa incerc acesti plasturi de slabit? Functioneaza sau sunt o pierdere de bani? Daca si voi ati luat spuneti-mi daca sunt buni. Sa nu ziceti ca poate nu slabesti de la ei sau nu merg, daca nu ati incercat. Oare sunt buni si pentru mine daca am aproape 13 ani? Nu stiu ce sa mai fac! Slabesc fooooaarte greu, caci am un metabolism "lent", se depune tot ce mananc desi nu mananc grasimi si alte prostii. Arderile imi sunt la fel de lente si nu stiu ce sa mai fac! Pot tine si 1000 de diete si regimuri ca nu functioneaza! Chiar daca fac sport de mult timp u vad rezultate. Fac si handball din aprilie si nimic! Help! funda >~<

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tinka1 a răspuns:

Nici intr-un caz. Eu am slabit peste 20 kg. Ma trezeam i. Fiecare dimineata la 6.00 si la 6.30 pana la 8.45-9.00 plecam la alergat in parc. Si beam multa multa apa (2-3 L ), am exclus piinea, fast-foodul, si apa carbogazata doar plata. Iti garantez ca o sa slabesti. Nu incerca diete la varsta asta o sa-ti para rau mai tarziu. Succesewinking Fundita? ^_^

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DeeaVonP a răspuns:

Sa nu faci greseala de a iti lua plasturi de slabit! Am incercat de la fratele meu si chiar sunt o pierdere de bani! Tu la 12-13 ani vrei sa slabesti? laughing Daca faci Handball te vei inalta si vei fii mai ''suplu''! Daca iti doresti asa mult sa slabesti, poti incerca la o farmacie niste pastile care iti micsoreaza stomacul ori sunt si alte aparate de slabit!

Funda? puppy dog eyes