| Sarmala a întrebat:

Am 13 ani si sunt prea sensibil. Recent mi s-a inchis contul de yahoo. Pe el aveam diferite chestii precum steam clash royale(cu supercell ID), samp(ruby nephrite) pe care aveam un turismo si primo si mai multe conturi. Am recuperat steamul, clash royaleul dar parca n-am niciun chef sa fac ceva. A trecut o saptamana de atunci si parca am intrat in depresie. Ce sa fac ca sa am chef de ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Gaseste-ti o prietena.
Daca nu ai cauta.
Daca ai, schimb-o.

| Sarmala explică (pentru cristimihailov):

Incerc

| HadesSs a răspuns (pentru Sarmala):

Cauta un prieten sa iti dea doua palme

| Sarmala explică (pentru HadesSs):

Am încercat si asta

| HadesSs a răspuns:

Sa iti dai doua palme sa iti revii.

| Sarmala explică (pentru HadesSs):

Nu funcționează, am încercat