| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si am o problema. De o saptamana am dureri ingrozitoare de burta, spre zona intima. Am mai cautat pe net si nu este o raceala pentru ca nu ma ustura cand urinez si nu am celelalte simptome. M-am gandit ca trebuie sa imi vina ciclul, dar este o saptamana de cand ma doare si nimic. Mentionez ca nu mi-a mai venit ciclul de 8 luni. A mai fost o perioada cand imi venea la 6 luni iar o perioada de 5 luni mi-a venit regulat si de atunci au trecut 8 luni. Astept un raspuns concret, va rog frumos. (scriu de pe contul prietenului meu, de aceea e numele Iuly99GL).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine te duci la doctor, poate ai contactat o infectie dintr-o baie publica, cine stie. Mergi la un ginecolog sa-ti spuna exact.
Sanatate! happy