| simina23 a întrebat:

am 16 ani si sunt virgina. in urma cu o zi m-am jucat cu prietenul meu. eram peste el si ne sarutam ( eram imbracati) am observat ca era un pic ud. seara cand am ajuns acasa am vazut ca imi cursese sange. nu stiu daca pot spune ca e mentruatie ca mi-a venit prea devreme si imi curge mai putin ca de obicei. o fi vreo dereglare hormonala? pls....help me crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, cel mai probabil este vorba despre o dereglare hormonală. Dar cel mai bine ar fi s-o anunți pe mama și să mergeți la un ginecolog.
Iar pe viitor...mai ușor cu joaca!

6 răspunsuri:
| trifescugabriela a răspuns:

Cum sa nu mai fie virgina daca aveau haine pe ei, frate! Ganditi oleaca inainte sa scrieti!

| AugustinFiltru a răspuns:

Ati facut sex prin haine WtF?

| simina23 explică:

Ba da. ca nu a bagat-o

| simina23 explică:

Sunt. ca nu mi-a bagat-o

| simina23 explică:

Helpppp crying(((((((

| simina23 explică:

Baastraight face ajutati-ma, ca dau funda! straight face