| lovee_4946 a întrebat:

mi. e ciudat sa va spun dar acum 2 saptamani eram cu prietenul meu acasa... si a inceput sa ne sarutam, sa ne managaiem pana cand mana lui a ajuns jos big grin la mine tongue nu am simtit pe moment nici o durere thinking placere chiar. iar seara am observat pe bichini o pata mica de sange, iar acum 3 zile cand eram la baie am incercat sa bag eu degetu spaima fiind ca a intrat tot straight face intrebarea mea este thinking mai sunt virgina?straight face

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este posibil ca himenul sa se fi rupt partial sau total. Oricum, degetul ar trebui sa intre si prin orificiul unui himen intact.
Totusi, tinand cont ca masturbarea de catre partener este considerata act sexual, nu mai esti virgina.

| Vizitiul a răspuns:

Depinde de lungimea degetului si elasticitatea himenuluirolling on the floor.

| cossmy a răspuns:

Virgina nu mai esti... dar poate te'ai dezvirginizat altadata, in alt mod. Balet, ceva cu stretching, calarie, bicicleta, vreo lovitura sau naiba stie. Nu neaparat atunci s-a intamplat. Incearca sa faci dragoste cu el. Daca la un penis adevarat te doare, inseamna ce ai tu orificu mai larg. daca nu, nu mai esti virgina, si bafta la sexwinking

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu mai esti

| GyeBaek a răspuns:

Da.esti,nu te poate dezvirgina cu degetu.

| Cristyn a răspuns:

Daca el nu a ajuns cu degetul in vaginul tau, atunci te-ai autodezvirginat.

| zarkon a răspuns:

Sar putea să nu mai fi virgină, totusi...ai putea face un control, asa o să afli cum stă treaba..., baftă!

| PaTTy_3342 a răspuns:

Pai... daca ti-a intrat tot degetu si a curs si sange. nu prea cred.
Adica, nu mai ai himen... ca virgina esti rolling eyes

| lil_2808 a răspuns:

Pai cand ti-ai bagat u degetu daca nu a curs sange nu... si cam greu sa te dezvirginezi cu degetu. cand este contactul sexual atunci da. sau cand te masturbezi cu ceva "gen penis" asa poti... dar nu cred ca te`ai dezvirginathappy orkm bafta!:*;*

| virusu007 a răspuns:

Buna... daca ti-a curs sange si zici ca degetu a intrat de tot ...asa e chiar nu mai esti virgina. bye

| irinaa a răspuns:

Nu mai esti tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa