| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani si sunt in primul an de facultate.In ultimul timp am observat ca marimea penisului meu in stare de erectie scade si nu inteleg de ce. Acum jumatate de an lungimea sa in stare de erectie era in jur de 18 centimetri iar acum de abia ajunge la 15. Este o problema medicala? Vreau raspunsuri serioase.

Nu doresc raspunsuri de genul "marimea nu contează".

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tu ti la-i masurat?
Lasa o fata priceputa sa-l masoare, vezi ca va ajunge si mai mare! big grin

| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca difera instrumentele cu care l-ai masurat.

| antimulte a răspuns:

Nu te lamenta degeaba, depinde de stimul si erectia asta... Una e sa te gandesti, sau sa te trezesti dimineata, alta e sa fi in pat cu o tipa frumoasa...

| Violleta2022 a răspuns:

Doar cu 12 ore in urma aveai 16 ani si azi ai deja 18 ani?
Mai frate, tu cresti mai repede ca Fat-frumosul din poveste!
Probabil ca tot asa ti-a crescut si pensiul... laughing

"Acum 12 ore | Hoovy a întrebat:
Buna TPU. Am 18 ani si sunt in primul an de facultate..."

| GabiDumitrescu a răspuns:

Fa dus mai rar. Cred ca iti intra la apa... Jokes aside, poate ai erectiile mai putin ferme ca inainte. Poti sa mergi la doctor daca chiar ai impresia ca exista o problema in sensul asta. Nu pentru altceva cit pentru a iti gasi linistea...