| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare poate putin nepotrivita pentru varsta mea. Am 12 ani, 1.48 inaltime si 40 kg. Iar marimea penisului meu este de 3-4 cm in stare normala, si de 6-7 cm in erectie. Este putin sau destul? Vreau raspunsuri serioase

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cuculetul tau are masura perfecta pentru varsta ta.
Oricum la acest moment il folosesti doar pentru pipi, deci, isi face treaba pentru care a fost creat.
El va creste odata cu tine, deci, mananca bine si fa sport ca sa creasca si corpul tau dar si cuculetul.

| doctorandus a răspuns:

Eu zic sa te consulte un medic.

| minrest a răspuns:

Deocamdata cu el (dupa cum s-a mai spus) se face pipi, 3 cm ca sa il tii cu trei degete sa nu faci pe pantaloni ajung. Nu exista un grafic cu cresterea penisului pe fiecare an, asa ca deocamdata nu avem ce vorbi. Revino la 16 ani.

| Necunoscut112 a răspuns:

Destul pentru ce? Pentru pipi? Pentru ca sexul să fie ok ar trebui un minim de 13 cm.

| Silviu276 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Inteleg, dar nu ma refer la asta. Ma refer daca este destul pentru varsta mea.

Răspuns utilizator avertizat
| DarkRose666 a răspuns:

Pentru varsta ta este ok. O sa mai creasca.