| InnaInna123 a întrebat:

tpu..am aproape 13 ani si de cateva zile am ameteli dese si puternice(ameteli am mai avut )am dureri de cap, nu mai am pofta de mancare, imi vine sa vomit ..acum cativa anii am avut meningita.
Din ce cauza am stariile astea?
Ps:Un raspuns cat mai complet va rog!
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Ar fi multe cauze. Poti citi in acst link:
http://www.csid.ro/semne-si-simptome/ameteala-11229944/
Ar fi indicat sa iti vezi doctorul de familie, sa ii povestesti ce problema ai. Te va trimite la investigatii suplimentare si iti va pune un diagnostic in cunostinta de cauza. Nu te diagnostica singura, ceea ce ai poate sa fie o problema minora, dar este complexa.