| Miuriel a întrebat:

Am avut probleme mari cu cosurile in trecut.Slava Domnului mi-au trecut cu ajutorul Zinerytului.Am facut si prostia de a-mi stoarce cosurile.Acum mi-au ramas semne,si nu au ramas doar pe piele.Cand ma duc undeva unde e frig sau nu e locul prea curat imi apar foarte tare.Parca ar fi ascunse sub piele si imi apar dintr-o data.In casa cand stau nu am nicio problema.
Cum scap de ele? Va rog frumos ajutati-ma !

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Kida_9769 a răspuns:

Date cu sare de lamaie freaca bine si cred ca o sa iaasa o prietena a incercat si a mers daca merge sa imi dai un mesaj