| INeverStopLovingU a întrebat:

Am cautat simptomele ovarelor polichistice si il am.sad.
Sunt sigura ca il am deoarece am si dereglari menstruale etc. Am 15 ani..si mi-e foarte frica! In vacanta asta voi merge la un medic endocrinolog dar sunt foarte speriata daca voi mai scapa de boala aceasta vreodata. Ma lamureste si pe mine cineva? puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| HappineSsb a răspuns:

Sfatul meu este sa te duci cat mai repede la doctor!

| INeverStopLovingU explică (pentru HappineSsb):

Da stiu si nu m-ai prea ajutat cu asta. eu am intrebat altceva, dar multumesc oricum

| HappineSsb a răspuns (pentru INeverStopLovingU):

Am avut si eu o ruda care avea acest dezechilibru hormonal si stiu ca face tot felul de tratamente. mai mult naturiste din cate stiu eu si da cred ca poti scapa de acest dezechilibru happy dar eu am spus mai sus du-te cat mai repede la doctor, el iti va spune si cauzele, si remedii si tot ce trebuie.

| INeverStopLovingU explică:

Asta stiam si nu m-ai prea ajutat cu asta...